Instrukcja montażu

To chyba najbardziej wymagająca, a jednocześnie najbardziej nowotarska z naszych mat.
Ma ona na rewersie doszyte rzepy, do których montuje się drugą stronę rzepa, ale tym razem samoprzylepnego (z klejem akrylowym).  Użycie wysokiej jakości rzepa niemieckiej produkcji gwarantuje przyczepność na większości tapicerek meblowych. Można ją również montować na powierzchniach drewnianych, plastikowych.

Sam montaż maty jest naprawdę prosty. Wystarczy wybrać odpowiednie miejsce na tapicerce mebla, oczyścić je delikatnie suchą szmatką z paprochów i kłaczków, zdjąć folię ochronną z rzepa samoprzylepnego i przyłożyć w odpowiednie miejsce lekko dociskając ręką na całej powierzchni rzepa i voila! Twoja mata jest na swoim miejscu i zaczyna działać! Zobacz jakie to proste i skuteczne!

Ważne jest, aby zastosować się do poniższych wskazówek i wymagań by móc długo cieszyć się swoim idealnym drapakiem:

Uwaga! Mata musi być przyczepiona do powierzchni płaskiej, nie może być zamontowana na rogach, na załamaniach, ani na obłych elementach mebla.

Uwaga! Mata nie może być zamontowana na sofie/fotelu z wymiennym pokryciem/ pokrowcem.

Uwaga! Do paczki dodajemy mały kawałek rzepa samoprzylepnego. Zalecamy, aby na niewidocznej części mebla przykleić go i sprawdzić czy nie uszkodzi jego powierzchni.

Uwaga! Mata raz przyklejona nie powinna być odrywana. Klej który raz wejdzie w reakcję w włóknami, po odklejeniu nie będzie już miał takiej siły jak pierwotnie. Z doświadczenia wiemy, że szczególnie mali ludzi odkrywający świat i ciekawscy goście lubią sobie pociągnąć za matę 🙂

Dajemy gwarancję skuteczności!: Jeśli tworzywo twojego mebla jest na tyle nietypowe, że mata nie będzie się na nim trzymać albo jeśli uznasz, że po prostu nie spełnia ona twoich oczekiwań, możesz nam ją spokojnie odesłać w ciągu 30 dni bez rzepa samoprzylepnego, a zwrócimy ci całość kwoty wydanej na zakup.

Pamiętaj! Aby przez zakupem sprawdzić wymiary mebla oraz wymiary maty.

Często pytacie, czy przyklejany drapak Klei Mi Się nie zostawi śladów na materiale. Przetestowaliśmy naszą matę do drapania na kilkudziesięciu najbardziej popularnych tapicerkach meblowych i wniosek mamy tylko jeden: do powierzchni tekstylnych klej przywiera na tyle mocno, aby utrzymać drapak, ale na tyle delikatnie, aby nie zostawić śladów. Zresztą zobaczcie sami 😺🐾.

Aby odkleić matę z powierzchni nietapicerowanych (ściana, drewno, plastik), zalecamy najpierw odczepić matę od rzepa samoprzylepnego, następnie sam rzep lekko podgrzać np. suszarką. Ciepły klej niezwykle łatwo odchodzi od powierzani.

Drapaki dla kotów - Panakota - instrukcja
Drapaki dla kotów - Panakota - instrukcja
Drapaki dla kotów - Panakota - instrukcja
Drapaki dla kotów - Panakota - instrukcja