Gwarancja 100% jakości

Dajemy Ci gwarancję 100% jakości!

To nie tylko puste słowa. Po pierwsze projektujemy i tworzymy w całości w Polsce, a materiały z których wykonujemy nasze maty pochodzą z krajów europejskich i są najwyższej klasy!

SIZAL

Sizal do niezwykle trwałe włókno produkowane z agawy sizalowej. Jest w 100% włóknem naturalnym, a dzięki swoim niezniszczalnym właściwościom, często jest używany do produkcji drapaków. Nasz sizal pochodzi w francuskiej fabryki, która może pochwalić się realnymi działaniami na rzecz zrównoważonej produkcji. Splot sizalu w naszych matach jest niezwykle mocny i wytrzymały, a dzięki swojej strukturze i kolorom prezentuje się bardzo efektownie.

MATERIAŁ TAPICERSKI

Do produkcji mat używamy prawdziwie plamoodpornej tkaniny obiciowej sprowadzanej z Belgii. Jest ona nie tylko bardzo przyjemna w dotyku, gruba (375g/m2), ale również odporna na ścieranie i intensywne użytkowanie. Dzięki bardzo drobnemu splotowi, kociemu pazurowi jest niezwykle trudno ją uszkodzić. Dodatkowo jest bardzo łatwa do utrzymania czystości, antyalergiczna, antystatyczna, odporna na piling i ekologiczna. Dzięki swoim właściwością polecana jest jako tkanina idealna dla hoteli, gastronomii (czyszczenie wodą!) i obiektów użyteczności publicznej (atesty, certyfikaty, trudnopalność CRIB 5).

Posiada:
– REACH CONFORM – certyfikat potwierdzający ograniczenie stosowania chemikaliów. Żeby uzyskać ten certyfikat proces produkcyjny podlega kontrolom odnośnie stosowania benzoapirenu, benzylobutylu, dibutylu, dietyloheksylu i innych tego typu środków chemicznych. (Żadna tania tkanina nie spełnia rygorów tej normy !)
– certyfikaty Oeko-Tex

Jej niezwykle ważną cechą jest wyjątkowy, ekskluzywny i piękny wygląd. Jest to na pewno tkanina z najwyższej półki i dzięki temu wkomponuje się idealnie zarówno w klasyczne wnętrze jak i w bardziej nowoczesny design.

Jednym słowem nasze produkty to połączenie jakości z pięknem i wytrzymałością. Przekonaj się sama/sam i przymierz drapak do swojego wnętrza, masz aż 30 dni na wymianę bądź zwrot!