Zwroty

Masz aż 30 dni na zwrot lub wymianę naszych produktów!!!

Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz dokonać zwrotu (odstąpić od umowy) w ciągu aż 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy abyś wysłał informację o odstąpieniu przed upływem 30 dni.

Jak to zrobić?
 1. Wypełnij oświadczenie odstąpienia od umowy.
  Możesz skorzystać na naszego druku <Oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży.>
  Płaciłeś za pobraniem? Podaj numer rachunku na który mają zostać zwrócone środki, jeśli wyrażasz zgodę na taki sposób zwrotu.
 2. Zapakuj zwracany towar.
  Spakuj zwracany towar wraz z wypełnionym formularzem zwrotu (możesz również osobno przesłać formularz, a następnie zwracany towar).
 3. Odeślij zwracany towar na nasz adres:
  Panakota
  ul. Kulki 18
  32-080 Brzezie
  Odeślij lub przekaż nam zwracany towar niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu.
 4. Zwrot należności
  Środki zostaną zwrócone na Twój rachunek bankowy niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o zwrocie, w taki sam sposób w jaki dokonana została płatność. W przypadku płatności „za pobraniem” zwrotu dokonamy na podany w formularzu numer rachunku, o ile wyraziłeś na to zgodę. O dokonanym zwrocie poinformujemy Cię drogą mailową. W każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z tym zwrotem.